Stabart Perkowscy

Galeria realizacji - rzeźbienia

Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Może być on wyrażony w różny sposób, ale często wybiera się ekskluzywne wykończenia salonu czy innych pomieszczeń. Nasza firma zajmuje się produkcją elementów rzeźbionych do mebli, co nadaje im niepowtarzalnego wyglądu.

Oferowane przez nas materiały świetnie sprawdzą się jako wykończenia poszczególnych mebli, takich jak chociażby łóżka, szafy, komody, stołu czy biblioteczki. Mogą one stanowić również część schodów, balustrad, okien i drzwi. Dzięki nim w wybranym pomieszczeniu stworzysz wyjątkowy klimat, na przykład rodem z XVII-wiecznej komnaty królewskiej.

Do produkcji tego rodzaju artykułów korzystamy z wielu komponentów, które dobieramy w oparciu o wymagania klienta, jak również ich docelowe umiejscowienie. Indywidualne podejście do każdego zamówienia zapewnia dopasowanie do poszczególnych elementów umeblowania, jak również konkretnych aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia swoich wymagań. Na ich podstawie stworzymy rzeźbienia, które staną się niebanalną ozdobą do Twojego mieszkania lub domu. Tworzymy zdobienia nawiązujące do różnych stylów architektonicznych, zarówno starożytnych, jak i tych z późniejszych wieków.

Zdjęcia przykładowe, w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.