Stabart Perkowscy

Forniry do mebli

Przy produkcji oferowanych przez nas mebli na zamówienie, bardzo często korzystamy z forniru. Pozwala on na wykonanie niemal każdego projektu szafy, stołu, regału i innych. Materiał ten bowiem łatwo podlega obróbce, a dodatkowo wyróżnia się ciekawym wyglądem.

Co to jest fornir?

To nic innego, jak cienkie płaty drewniane, powstałe w wyniku skrawania płaskiego poszczególnych kłód. Dzięki temu są materiałem niepowtarzalnym i naturalnym, co pozwala na stworzenie niezwykłych aranżacji w postaci mebli lub wykończeń. Najczęściej jednak stosuje się go przy takich konstrukcjach, jak chociażby meble kuchenne, komody, regały, itp.

Płaty forniru zakłada się najczęściej na gotową konstrukcję danego produktu, np. szafki. Dzięki takiej technice wykonane artykuły posiadają taki sam wygląd i właściwości jak ich drewniane odpowiedniki, a jednocześnie cechują się niższą ceną.

Oferowany przez nas materiał posiada też inne zalety, odróżniające go od mebli w 100 % drewnianych. Dzięki określonej technice produkcji nie ulega on odkształcaniu, ani nie skrzypi nawet po długim okresie użytkowania.

Wszystkie te cechy sprawiają, że warto zdecydować się na aranżację pokoju z wykorzystaniem płyt fornirowanych. Dzięki niej stworzymy dla Ciebie wybraną konstrukcję, która będzie służyć Ci przez długie lata.

Podstawowa kolekcja fornirów modyfikowanych.

Zdjęcia przykładowe, w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.