Stabart Perkowscy

Fronty meblowe ze strukturą

Jak wiadomo, najpiękniejsze jest to, co naturalne. Dlatego też zazwyczaj artykuły wykonane z drewna są chętnie wybierane zarówno w kontekście dekoracji, jak również poszczególnych elementów wyposażenia mieszkań. Szczególnie w tym drugim przypadku należy przyznać, że artykuły wykonane z litego drewna wyróżniają się nie tylko dużą wytrzymałością na uszkodzenia i świetną estetyką, ale niestety również wysoką ceną.


Jednak postęp technologiczny pozwala na tworzenie różnego rodzaju rozwiązań, które posiadają wygląd naturalnego drewna, a są znacznie tańsze i praktyczniejsze. Mowa tu o frontach meblowych, lakierowanych farbą kryjącą, z widoczną strukturą. Brzmi dość tajemniczo, jednak w praktyce jest to świetne rozwiązanie dla miłośników drewna, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania.

Z czego są wykonane fronty

Dostępne w naszej ofercie fronty meblowe z widoczną strukturą mogą być wykonane z różnych materiałów – zarówno naturalnego, litego drewna, płyt fornirowanych, jak również wytrzymałych płyt MDF. Oczywiście każdy z materiałów jest poddawany odpowiedniej obróbce, aby poszczególne elementy wyróżniały się eleganckim wyglądem.

Aby zabezpieczyć strukturę frontów, wykorzystujemy specjalistyczne lakiery, które wzmacniają powierzchnię przed zarysowaniem, uderzeniami, kruszeniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Najczęstsze zastosowania

Ogólnie rzecz ujmując trudno jest jasno określić zastosowania tego typu konstrukcji. W dzisiejszych czasach fronty meblowe z widoczną strukturą, lakierowane farbą kryjącą dostępne są w tak wielu wzorach i kolorach, że mogą być wykorzystywane w niemal każdym pomieszczeniu.

Można je montować w przypadku mebli kuchennych, do salonu, pokoju dziennego, sypialni i wielu innych pomieszczeń. Często konstrukcje te wykorzystuje się nie tylko w domach prywatnych, ale także siedzibach firm czy instytucji, ceniących sobie ekskluzywny design.

Czy fronty meblowe z widoczną strukturą są dla mnie?

Bez wątpienia, jeśli tylko jesteś miłośnikiem praktycznych i estetycznych rozwiązań w zakresie wyposażenia wnętrz. Bogactwo proponowanych przez naszą firmę wzorów i kolorów sprawi, że nasze fronty meblowe lakierowane farbą kryjącą dopasują się do każdego wnętrza.

Fronty meblowe z widoczną strukturą

Fronty meblowe lakierowane farbą kryjącą z widoczną strukturą

Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.