Stabart Perkowscy

Fronty meblowe

Oferujemy Państwu wyjątkowe drzwiczki meblowe wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak drewno, fornir czy MDF. Surowce są bardzo odporne na ścieranie, wilgoć czy szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zarówno fronty drewniane, jak i fornirowe oraz z MDFu doskonale sprawdzają się do kuchni, salonu, a nawet biura. Proponujemy bowiem rozwiązania idealnie sprawdzające się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak też w przestrzeniach biurowych i miejscach użyteczności publicznej.

Dostępne na naszej stronie produkty polecamy jako fronty mebli kuchennych oraz salonowych. Umożliwiamy indywidualne dopasowanie rozmiarów i koloru do nowych bądź odnawianych korpusów meblowych. Dzięki naszym rozwiązaniom mogą Państwo od podstaw skomponować wyjątkowe, spójne stylistycznie wnętrze bądź odnowić niewielkim nakładem finansowych dotychczasową kuchnię czy salon. Proponujemy nasze fronty meblowe również firmom, instytucjom i przedsiębiorcom. Estetyka i elegancja wnętrz w miejscu pracy jest często ważnym świadectwem, które wystawiacie swojemu wizerunkowi wobec potencjalnych klientów.

Drzwiczki meblowe – kolekcja 2012-01

Zdjęcia przykładowe, w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Fronty meblowe z widoczną strukturą

Fronty meblowe drzwiczki drewniane lakierowane farbą kryjącą bez struktury

Fronty meblowe lakierowane farbą kryjącą z widoczną strukturą

Fronty meblowe forniry naturalne

Fronty meblowe - forniry modyfikowane

Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.