Stabart Perkowscy

Fronty lakierowane

Sprawdzają się w kuchni nowoczesnej. Stworzą efektowną oprawę dla wystroju w stylu glamour. Idealnie wpiszą się w koncept bardzo modnej w ostatnim czasie kuchni rustykalnej. Fronty lakierowane chętnie wykorzystywane są w wielu projektach zabudów kuchennych z uwagi na atrakcyjność wizualną oraz właściwości.


Co należy wiedzieć?

Decydując się na wybór frontów lakierowanych należy pamiętać, że w naszej ofercie występują modele pokryte farbą kryjącą z widoczną strukturą oraz bez struktury. Ponadto :

  • Produkt wykonany jest ze standardowej płyty MDF, drewna lub forniru.
  • Wykorzystujemy lakiery w strukturze i bez, w wykończeniu matowym.
  • Stosujemy lakiery poliuretanowe odporne na działanie promieni słonecznych.
  • Możemy wykorzystać do pomalowania lakier o dowolnym kolorze z palety RAL.
  • Proponujemy fronty lakierowane głównie frezowane (według kilku różnych wzorów),
  • Polecamy modele lakierowane jedno- i dwustronnie.

Przy doborze kolorystyki z wzornika RAL warto mieć na uwadze, iż odcień na płycie może się różnić od tego na wzorniku. Może być to wynikiem specyficznych ustawień lub właściwości monitora. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem jest dobieranie kolorystyki na podstawie wzornika drukowanego. Umożliwiamy także pokrycie innym kolorem frezów, co podkreśla oryginalną formę frontu.


Fronty lakierowane – do każdej zabudowy!

W naszej ofercie prezentujemy przede wszystkim różne wzory produktów. Posiadają one odmienne frezowanie, dzięki czemu mogą być wykorzystane w kuchniach nowoczesnych, rustykalnych, czy prowansalskich. Klasyczny wzór nr 7 z płycizną pośrodku dobrze sprawdzi się w klasycznym wystroju. W szczególności, gdy utrzymany będzie w jasnym odcieniu beżu. Wzór 22 z bardzo szeroką ramą i w odcieniu surowego drewna (beige classico) idealnie będzie komponował się z zabudową rustykalną. Finezyjny wzór 15 z oryginalnymi, wstęgowymi frezami będzie dobrym rozwiązaniem w kuchniach utrzymanych w stylu wiejskim, a pomalowany białym lakierem może być wykorzystany przy kuchni prowansalskiej. Chętnie zaproponujemy również inne wzory. Wystarczy, że zdradzą nam Państwo, jaki efekt chcecie osiągnąć, a my przedstawimy kilka interesujących propozycji.


Nie tylko wygląd się liczy!

Proponujemy fronty lakierowane, które odznaczają się dobrą jakością. Bazują na solidnych materiałach jak drewno, fornir, płyta MDF. Wykorzystany do ich pokrycia lakier dobre przywiera do podłoża i dodatkowo chroni powierzchnię przed wnikaniem wilgoci i promieniowaniem słonecznym. Ponadto oferujemy praktyczne uchwyty – odpowiednio dopasowane stylistycznie do drzwiczek. Istnieje możliwość zamontowania frontów na tradycyjnych zawiasach lub w wersji pneumatycznej, które delikatnie otwierają się i zamykają – bez trzaskania.

Fronty meblowe drzwiczki drewniane lakierowane farbą kryjącą bez struktury

Fronty meblowe lakierowane farbą kryjącą z widoczną strukturą

Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.