Stabart Perkowscy

O firmie

Naszą działalność rozpoczynaliśmy w latach 80-tych, wytwarzając meble do sklepów z wyrobami artystycznymi (sieć DESA, ART itp..) W roku 1990 rozpoczęliśmy produkcję mebli na zamówienie, głównie kuchennych. Pod koniec lat 90-tych wyspecjalizowaliśmy się w produkcji drzwiczek drewnianych i fornirowanych.
Nieustannie zmieniająca się sytuacja rynkowa zmusza nas do rozszerzania oferty. Obecnie rozbudowujemy możliwości kooperacji z klientami-inwestorami, projektantami i stolarzami na etapie wstępnym projektowania. Umożliwia to „skrojenie” każdego mebla na wymiar bez żadnych kompromisów, przy czynnym współudziale wszystkich stron.

Powyższe doświadczenia pozwalają nam na zaoferowanie kompleksowej obsługi:

  • klientów indywidualnych (przy współpracy z siecią studiów projektowych i stolarni, wsparcie w wyborze stylu, materiału, kolorystyki, propozycje dodatków nietypowych, wykonanie mebli wolnostojących: kredensy, stoły, krzesła, itd.)
  • producentów mebli (drzwiczki, komponenty z drewna, forniru i płyt drewnopochodnych)
  • architektów i projektantów (wsparcie w doborze technologii, materiałów, konstrukcji)
Wykorzystujemy na stronie anonimowe ciasteczka do celów statystycznych zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Ukryj to powiadomienie.